Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3KONTAKThomeopat.liptov@gmail.com... arr3PRIPRAVUJEM - kukni a teš sa:)HOMEOPATICKÉ SEMINÁRE. RIADENÉ MEDITÁCIE. Nakukni do záložky AKCIE. ... arr3HOMEOPATICKÁ DOMÁCA LEKÁRNIČKAAk máte záujem o kompletné zostavenie domácej homeopatickej lekárničky na akútne prípady, prosím...

23. 03. 2020 | POSOLSTVÁ A VHĽADY

OBDOBIE KARANTÉNY 2020.

Obdobie karantény.

 

KARANTÉNA. Slovo vyvolávajúce (vlastne tak, ako všetko) v ľuďoch polaritu :

buď ohrozujúci a ochromujúci strach, paralýzu, obmedzenie, neistotu, obrovský strach z budúcnosti, ktorá je tak, či tak a za každých okolností neistá alebo….

... príležitosť na zvnútornenie, pochopenie, prijatie…

Ak nemáme úplne otupené zmysly, tak sme si museli nevyhnutne všimnúť dva tábory:

jeden tábor hrá poctivo Hru na Strach (boja sa aj otvoriť okno a spolu so svojím Strachom fungujú v symbióze izolácie a nebezpečia), a druhý tábor vzniknutú situáciu chápe ako proces Transformácie.

 

Prvé zoskupenie malo potraviny, dezinfekciu ,wc papier, rúška, gumené rukavice a plynové masky nakúpené už pred dvoma týždňami, skupina druhá berie situáciu ako Situáciu , nie ako ohrozenie, hrozbu, koniec sveta a obchodnému rúškovaniu dáva len nevyhnutnú pozornosť.

 

Uvedomenie si toho, že jedine naše vnímanie prevaľuje misku váh na jednu zo strán, je veľmi, teraz priam životne a vesmírne dôležité.

 

Čo to znamená?

 

                          EGO                                                                           SRDCE

 

 

 

 

Hocijaká situácia, ktorá sa nám v živote stane je vždy neutrálna. Je to len situácia. My, na základe svojich nepochopených, nespracovaných pamäťových, či rodinných vzorcov tej situácii prisudzujeme polaritu - zlá / dobrá.

 

Prečo všetci nehráme túto hru rovnako?

Pretože na Matke Zemi je množstvo duší, ktoré majú veľmi rozličnú vibračnú úroveň. Všetci máme spoločné to, že sme sa sem prišli učiť, spoznávať sa a súčasne umožniť Zdroju spoznať sa cez nás. Všetci si nesieme nejakú karmickú záťaž (to, čo sme si svojím myslením a konaním navarili, to si teraz vyjedáme) z minulých vtelení a odžívame si ju buď Vedome alebo Nevedome.

 

Vedomý život znamená byť zodpovedným tvorcom svojho života, žiaden alibizmus, byť zodpovedný za svoje myšlienky, slová, pocity, skutky a zodpovedne niesť za toto celé aj následky a byť stredom seba v spoznávaní sa a prepojení Matky (Zeme) a Otca (Zdroja, Vesmíru), s plným vedomím všetko dávať aj prijímať, byť otvorení všetkému, lebo vieme, že sa to všetko deje s Vyšším zámerom, byť v prijatí, v rovnováhe, v harmónii, pracovať na sebe... Aj keď práca na sebe je všetko možné, len nie prechádzka ružovou záhradou. Stretnutie sa so svojimi tieňmi, prijatie svojich polarít, rozpustenie karmických uzlov a opustenie nepotrebných, zaťažujúcich vzorcov správania sa, či rodinných nastavení, je vec skutočne neľahká a vyžaduje viac, než len vôľu a disciplínu, no zároveň je to tá najprospešnejšia vec pre ľudskú bytosť a celú Zem i Vesmír.

 

Cez Vedomý život sa stávame z role obete (alibizmus) TVORCAMI a kvantovo presne pracujeme cez srdcovú čakru na zostavení svojho života, s láskyplným pôsobením nielen na seba, ale na široké okolie a Matku Zem s ukotvovaním vlastnej frekvencie do kolektívneho Vedomia Zeme. Sme otvorení zmenám a chápeme všetko, čo sa deje z Vyššieho pohľadu. V tejto frekvencii chápeme, že vírus nezastavíme liekmi ale pochopením, pokorou a láskou. Pokorou a láskou k celému Stvoreniu, k Zdroju, k Matke Zemi. Chápeme vírus ako Svetlo, transformačný Zdroj, ako definitívnu Cestu od ega do Srdca, ako nutnú pomoc na transformačnom previbrovaní našej DNA a karmických uzlov. Sme si vedomí Vyššieho zámeru aj nutnosti procesu. Sme si vedomí Cieľa. Chápeme, že naším cieľom je Cesta. Cesta k sebe, cesta k Zdroju, cesta k Láske s maximálnou pokorou a prijatím všetkého takého, aké to je. Nehráme Hru na Strach, lebo vieme, koho a čo chceme svojou energiou živiť. Vieme, že vždy máme na výber. Rozhodujeme sa slobodne a Vedome a to práve preto, lebo vnímame svoju slobodu a DNA Tvorcu.

 

 

 

 

 

Tí, ktorí z nás teraz kopú za tím Strachu ešte žijú v nepochopení naplno rolu obete. Skutočne veria tomu, že nanočastice vírusu, ktoré sú a boli úplne všade už dlhé týždne, či mesiace (pred oficiálnym mediálnym prepuknutím) práve oni nevdýchli? Živia sily, ktoré Gaiu ťahajú tisícky rokov dole, živia tých, ktorí prepísali našu históriu, na knihu neprávd a strachu, ktorí nastavujú pod hlasom Zákona obmedzenia, ktorí sú si plne vedomí VŠETKÝCH negatívnych účinkov na ľudí od chemo-liekov po chemtrails a ktorí vedome ničia NAŠU ZEM. Živia strach namiesto života.

 

Život je principiálne vibrujúca láskyplná energia a so strachom nemá spoločné vôbec nič.

 

SVETLO stojí proti TME a LÁSKA stojí proti STRACHU v priamom prenose pred našimi očami.

 

Toto obdobie je ladením si  vlastnej antény.

Je to ladenie antény na frekvenciu,

ktorú chcem vnímať,

ktorú chcem živiť,

ktorú chcem žiť,

ktorou chcem byť.

 

 

 

Koho chceš živiť? Na ktorú misku váh pridáš svoje srdce?

Máš iba dve možnosti...

 

Tento čas je neopakovateľná a prekrásna príležitosť na to, naladiť si v karANTÉNE svoju vlastnú ANTÉNU. Nie potom a niekedy, nie pokúsim sa, nie chcel by som, ale…, nie zajtra, pozajtra.

 

TERAZ!!! Tu a teraz. Celý Vesmír a všetky Bytosti svetla očakávajú túto zmenu. Očakávajú, že si všetci ( ja som veľký optimista) naladíme svoje ANTÉNY ku Svetlu, Láske.

 

 

 

 

 

 

Slovo KARANTÉNA obsahuje toto posolstvo:

 

K….ku komu, ku čomu?

RA..boží prvok

AR..vzostupný prvok

ANTÉNA

 

 

 

Posolstvo tohoto slova znie:

nalaď si svoju anténu, svoju pozornosť ku Zdroju, Láske, Svetlu.

 

Nie je tam: nalaď si svoju pozornosť na strach, vojnu, nedostatok, obmedzenia... !!!

 

 

Vybehnite do Prírody, vystískajte strom, vnímajte, ako pod vašimi nohami pulzuje život Matky Zeme, každým krokom ste s ňou bytostne spojení, kráčate po jej tele, zastavte sa a spojte svoje korene s ňou, s Bohyňou, spojte sa srdcom s jej srdcom, pošlite jej Lásku a poďakovanie a verte, že do pár sekúnd Vám oči zalejú slzy vďačnosti a bezbrehej všemilujúcej všeobímajúcej bezpodmienečnej Lásky, Naplnenia, Vesmírnej Dokonalosti a prepojenia so všetkými a všetkým, s hmotnými aj nehmotnými Bytosťami. Zažijete poďakovanie od celého Stvorenia. Budete naplnení (ako spieva Maok) Láskou Vesmírnou.

 

 

 

 

 

 

 

Stačí tak máličko.

 

 

 

 

Stačí vyzliecť strach a obmedzenia.

 

 

 

 

Stačí otvoriť sa Láske a na ňu vyladiť svoju anténu.

 

 

VYLADENÍM SA NA VYŠŠIU FREKVENCIU LÁSKY A SVETLA TOTO UKOTVUJEME V KOLEKTÍVNOM VEDOMÍ A TÝMTO SI TVORÍME SVOJU VLASTNÚ BUDÚCNOSŤ.

 

 

S úctou voči vám všetkým a vašej individuálnej Ceste, Sofia