Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3KONTAKThomeopat.liptov@gmail.com... arr3PRIPRAVUJEM - kukni a teš sa:)HOMEOPATICKÉ SEMINÁRE. RIADENÉ MEDITÁCIE. Nakukni do záložky AKCIE. ... arr3HOMEOPATICKÁ DOMÁCA LEKÁRNIČKAAk máte záujem o kompletné zostavenie domácej homeopatickej lekárničky na akútne prípady, prosím...

Bachove esencie » Namiešať na mieru

 

 

 

Milí návštevníci webky a čitatelia, 

 

Pokiaľ si neviete dať rady so svojím zaradením sa do jednotlivých Bachových esencií alebo sa neviete na seba pozrieť z nadhľadu alebo chcete mať absolútnu istotu, prosím kontaktujte ma, rada Vám namiešam Bachove esencie na mieru.

 

Energie fungujú veľmi jednoducho. Terapeutovi na 99% prinesú do Cesty ľudí, ktorým rozumie a vie im pomôcť. To ostávajúce percento                     "zachrániť" nemôže. To sú tí najväčší učitelia, učitelia trpezlivosti, oddanosti smeru Cesty, stálosti a vnútorného presvedčenia a istoty a podobne. 

 

A mne, čo sa týka terapie pomocou Bachových esencií, chodia do mojej Cesty najmä ľudia s obavami, strachmi a panickými poruchami. To preto, lebo som si peklom panických porúch prešla sama. Bola som v takých stavoch, že som sa bála zaspať, aby mi neprišlo zle, že som sa bála ísť vysypať smeti, otvoriť dvere po zazvonení zvončeka, zdvihnúť telefón, ísť na poštu, šoférovať...bála som sa všetkého, bála som sa žiť. Strach mi tak obmezoval život, že som bola ustráchaným uzllíkom plného nešťastia. Radosť - svetlo sa vytratilo, ostala len tma.

 

Napriek všetkému časť zo mňa chcela žiť a fungovať normálne, tešiť sa z každého dňa naplno, tak, ako to bolo predtým, než do môjho života zo dňa na deň vstúpila panická porucha.  Na začiatku mi Bachove esencie veľmi pomohli zvládať seba aj paniku. Následne som pokračovala vo svojej liečbe homeopaticými liekmi a panickej poruchy som sa zbavila úplne a natrvalo. Dnes ju poznám len z rozprávania ľudí, ktorí potrebujú moju pomoc.

 

Takže mám v archíve množstvo prípadov s panickou poruchou a rôznymi formami strachu. Nepoužívam žiadne "overené kombinácie". Každého človeka, či zvieratko si nacítim a "načítam" a miešam skutočne na mieru.

 

Kontakt: homeopat.liptov (zavináč) gmail.com