Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NOVINKY

arr3PRIPRAVUJEM - kukni a teš sa:)Pripravujem fantasticky obohacujúce homeopatické semináre. Nakukni do záložky KURZY A PODUJATIA a... arr3Pribudol nový článokNový zaujímavý článok čítaj na webke v BLOGu, obohatí ťa:)... arr3HOMEOPATICKÁ DOMÁCA LEKÁRNIČKAAk máte záujem o kompletné zostavenie domácej homeopatickej lekárničky na akútne prípady, prosím...

Kurzy-Podujatia
VÍKENDOVÝ KURZ : Akútna homeopatia + jóga 11.-13.5.2018

 

Homeopatický seminár s cvičením jógy a vege stravou v krásnej prírodewink

 

"Náhodou" ma život zavial na krásnu Oravu do koliby manželov Jogošíkovcov. Andrejka a Janko pobehali kus našej krásnej Matky Zeme a nakoniec sa z Blavy presťahovali na Oravu, kde si kúpili tradičnú dreveničku. Obaja sú medzinárodne vyškolení jogíni, ktorí si chodia dopĺňať jógové informácie aj priamo do Indie.

Ich penzión, ponúka domácu vegetariánsku reštauráciu, joga štúdio, komunitný priestor a miesto, kde sa stretávajú ľudia, čo majú blízko k prírode, športu a dobrej nálade a alternatívnemu, rozširujúcemu pohľadu a náhľadu.

A práve tu, v jednom bode Slovenska a vesmíru sa stretla ich jóga a moja homeopatia:)

A tak nás osvietilo (nemyslím žiarovky, ale Vesmír:) ) a dali sme hlavy dokopy a je tu nápad:

HOMEOPATICKÉ VÍKENDOVÉ SEMINÁRE s vege stravou (nebude chýbať výborná a neporovnateľná Sacherka mojej dcéry Nicole) a cvičením jógy.

Buď si spravte víkend len pre seba, alebo si vezmite sebou aj manželov s deťmi (ale musia vám slúbiť, že sa o detičky budú starať

24 hodín denne smile ), ktorí si môžu urobiť svoj vlastný program - Orava, to je  prekrásna príroda a mnoho možností na fantastické relaxačné trávenie času.

 

NÁPLŇ KURZU:

PREČO NIEKOMU HOMEOPATIA NEPôSOBÍ, ALE NÁM BUDE.

SPRÁVNE ROZPOZNANIE OBRAZU HOMEOPATICKÝCH LIEKOV.

LIEČBA AKÚTNYCH STAVOV: horúčky, prechladnutia, úrazy, problémy s trávením a všetko, čo stihneme...

 

 

Cena kurzu:
 
ubytko, strava, jóga 100.-
prednášky, mandaly 80.-
zľava  -20.- (pre mojich pacientov)

 

 

Prihlášky a dotazy prosím píšte na mailík: homeopat.liptov@gmail.com.

 

 

 

 

 

HOMEOPATIA PRE DOMÁCICH CHLPÁČIKOV A MAZNÁČIKOV

 

Moje milé čitateľky a čitatelia, fanúšikovia a priaznivci homeopatie, pridám vám k dnešnému krásnemu dňu ešte kúsok radosti naviac : tešte sa, juchúúúúú laughing , pripravujem okruh jedno-dvojdňových seminárov:

 

              AKÚTNA  HOMEOPATIA  PRE  (nielen ) DOMÁCICH  MILÁČIKOV

 

                              1. seminár : mačky

                              2. seminár : psy

                              3. seminár : kone

 

 

 

 

Pokým tu nebudú natermínované semináre, prosím kľudne mi píšte dotazy na mailík, ďakujem.