Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3KONTAKThomeopat.liptov@gmail.com... arr3PRIPRAVUJEM - kukni a teš sa:)HOMEOPATICKÉ SEMINÁRE. RIADENÉ MEDITÁCIE. Nakukni do záložky AKCIE. ... arr3HOMEOPATICKÁ DOMÁCA LEKÁRNIČKAAk máte záujem o kompletné zostavenie domácej homeopatickej lekárničky na akútne prípady, prosím...

Kontakt

 

" Každý deň spoznávame seba tým, že načúvame iným. "

 

Esenciálne liečenie, Homeopatia, Bachove esencie, Schusslerove soli - Sofia Markovic, Liptovský Mikuláš

 

KONTAKT: homeopat.liptov ( zavináč ) gmail.com                 

 

 

 

Homeopatická poradňa pre ľudí:

Homeopatická konzultácia je rozhovor v ktorom si rozoberieme všetky Vaše problémy na úrovni fyzického tela, rodinnú anamnézu, prípadné vzniknuté patológie, duševné problémy, obmedzenia ako strachy, obavy, ďalej Vaše sny, plány, nádeje...porozprávame sa o tom, čo Vás trápi, hnevá, akým spôsobom života žijete, ako relaxujete, čo Vás teší a nabíja energiou...preto je nutné sa naň dostaviť najlepšie osobne. Veľké vzdialenosti sa dajú riešiť cez skype - prosím o skype kontakt si napíšte, ďakujem.

V prípadoch veľkých vzdialeností klientov (pacientov) zo zahraničia alebo momentánej fyzickej indispozície je možné urobiť homeopatický odber po skype. O informácie si prosím napíšte mailom. Vyšetrenie trvá  3 (a viac) hodiny a je nutné, aby Ste si svoj čas zariadili tak, aby Ste neboli v časovom, či inom strese, ak by sa konzultácia časovo predĺžila.

Na konzultáciu sa obvykle dostaví dospelý človek sám, so sprievodcom čiastočne imobilní klienti (pacienti), avšak rozhovor sa vedie len v dvojici homeopat a klient (pacient). Pri detských klientoch (pacientoch) je nutná účasť matky (kvôli referenciám ohľadom otehotnenia, tehotenstva, pôrodu, dojčenia...), ak to nie je možné, matku zastupuje otec dieťaťa alebo starí rodičia a poručníci.

Následná kontrola je po cca 6 týždňoch. Počas liečby je nutné si robiť poznámky (pacient), aby sa liečebný proces dal objektívne vyhodnotiť a stanoviť následný postup (homeopat) . Počas liečby udržujem v prípade nutnosti kontakt s klientami (pacientami) mailom.

 

Úprimne Vás žiadam, 

ak nemáte potrebnú dávku trpezlivosti, ak neviete zotrvať pri jednom type liečby (v tomto prípade pri homeopatii) a počas liečby ju budete/chcete  "urýchľovať" inými, (jedno akými alternatívnymi) terapiami, a/alebo nie Ste schopný,-ná (ochotný,-ná) chodiť na kontroly, do homeopatickej liečby sa nepúšťajte, výsledku sa nedočkáte.

 

 

Homeopatická poradňa pre zvieratká:

Platí to isté ako pri homeopatickej konzultácii pre ľudí, s tým rozdielom, že o problémoch budete rozprávať Vy a nie samotný klient - 

(pacient) :))

Je nutné aby Ste pred prvou konzultáciou a tým, ako ma budete kontaktovať svoje zvieratko, čo najlepšie odpozorovali, aby Ste vedeli odpovedať na moje detailné otázky (jedlo, pitie, zvyky, zlozvyky, správanie sa, strachy, vylučovanie... Niekedy som, žiaľ, veľmi prekvapená tým,ako málo poznajú ľudia zvieratko (drvivá väčšina ľudí nepozná ani seba samého), ktoré s nimi zdieľa dlhú etapu ich života. Pokiaľ je možné dostaviť sa osobne so zvieratkom, je to námopocné, pokiaľ to nie je možné (vzdialenosť, zlý zdravotný stav...), prosím vždy o dlhší obrazový a zvukový záznam a veľmi detailný písomný popis problémov. Najlepšie je záznam zaslať na USB kľúči, ktorý s popisom terapie zasielam naspäť alebo záznam umiestniť na verejný server (kvôli veľkosti dát nie je možné ho zasielať mailom).

 

Kontakt
Akútny / chronický problém / Iné: *
Človek / zviera: *
Meno + priezvisko: *
E-mail + Telefón: *
Typ konzultácie: *
Forma konzultácie: *
Potrebujem pomôcť s ...: *
HOMEOPATICKÁ LEKÁRNIČKA: *
Opíšte text z obrázku: *
captcha