Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3KONTAKThomeopat.liptov@gmail.com... arr3PRIPRAVUJEM - kukni a teš sa:)HOMEOPATICKÉ SEMINÁRE. RIADENÉ MEDITÁCIE. Nakukni do záložky AKCIE. ... arr3HOMEOPATICKÁ DOMÁCA LEKÁRNIČKAAk máte záujem o kompletné zostavenie domácej homeopatickej lekárničky na akútne prípady, prosím...

03. 04. 2020 | POSOLSTVÁ A VHĽADY

Galaktický portál 4.4.2020 ( 4-4-4)

 

Aprílový galaktický Portál VZOSTUP VEDOMIA MATKY ZEME

a transformácia nášho Vedomia.

4-4-4

 

Portál sa otvára v nedeľu nadránom o 04:45

 

Táto silná príležitosť sa pre nás opakovať nebude.

 

 

Astrologická udalosť medzi Plutom a Jupiterom nás vyzýva k tomu, aby sme sa rozpomenuli

na to, že MY, TVORCOVIA, VIEME SVOJÍM VEDOMÍM OVPLYVNIŤ REALITU.

 

Prispejme zvnútornením a stíšením sa v nedlhej meditácii svojou pozornosťou na INÚ REALITU, ako mám podsúvajú tí, ktorí na NAŠEJ planéte doteraz hospodárili a my všetci vidíme výsledky ich práce:

 

zničené rieky, vyhubené moria a oceány, pitná voda bez primárnej energie Gaii

úhyny zvierat

zničené lesy a pralesy

zničené základné rodinné a ľudské hodnoty, zničené medziľudské vzťahy

znížený alebo úplne zdecimovaný imunitný systém ľudí

vláda EGA, TMY, NEGATIVITY …

 

...mohla by som tu zapísať veľa riadkov, ale nechcem…už im nechcem venovať ani jednu myšlienku, ani jeden pohľad, ani jednu emóciu...už dostali od nás všetkých mnoho pozornosti. Formou našich emócií strachu, neistoty sme ich krásne a našou slobodnou vôľou desaťtisíce rokov živili a oni z nás profitovali….už chcem focusovať LEN na to krásne, na to dobré, na to najlepšie pre nás všetkých a na to najlepšie pre Matku Zem, pre flóru aj faunu a prosím vás všetkých zo srdca o to isté.

 

Je to omnoho viac dôležitejšie, ako si myslíte a ako si dokážete predstaviť.

 

Portál, ktorý je tu za pár chvíľ a len na krátky čas je pre nás obrovskou príležitosťou.

Táto udalosť bola nastavená Vesmírom pred 200 tisíc rokmi.

VZOSTUP ZEME. VZOSTUP VEDOMIA. VZOSTUP terajších ĽUDSKÝCH BYTOSTÍ.

 

 

 

 

 

 

Pred 30tis rokmi tu, na Zemi, v Lemúrii (dnešné Havajské ostrovy) žilo mnoho duší, ktoré sa už narodili ako Bytosti s Božským, 23.chromozómom, je to DNA Svetla, Božskosti, DNA TVORCU. Tvorili, dovtedy neaktívnu Akášu Zeme. Dnes ich nazývame STARÉ DUŠE. Sú to nielen ľudia, ktorí pracujú cez rôzne terapie na pomoc iným, ale sú to aj ľudia, ktorí sa nejakým spôsobom najskôr matne a potom čoraz zretelnejšie rozpomínajú na svoj 23.chromozóm, objavujú svoju spiritualitu, rozpomínajú sa na to, že „chcem a musím niečo zmeniť, niečo nie je v poriadku, chcem to inak, musí to ísť inak, chcem byť lepší, nechcem už takto žiť, toto chcem na sebe zmeniť, chcem veci pochopiť, chcem odpustiť, chcem sa očistiť, chcem žiť v láske, nie v nenávisti….“

Je to rozpomínanie na to, že niekedy sme žili inak, v napojení na Matku Zem, na Vesmír, v harmónii, v láske, v spolupráci, vo vzájomnej pomoci, úcte, súcite, spoločnom tvorení, že láska ku každémua všetkému čo existovalo, láska zo srdca, bola pre nás tak prirodzená, ako to, že každé ráno výjde Slnko…

 

Planetárny vzostup Gaii a náš je spoluvzájomný.

Prečo?

Pretože naša DNA je priamo spojená s mriežkami Zeme. S mriežkou Vedomia, s mriežkou magnetickou aj kryštalickou.

 

Ľudské vedomie je kvantová energia a je súborom VŠETKÝCH ĽUDSKÝCH DUŠÍ.

 

Na Zemi sú však inkarnované počas celej jej histórie v telách, ktoré vnímame ako ľudské, aj duše neľudské, ale tým pozornosť venovať nebudeme.

 

A k tomu, k plnej aktivácii nášho Božského chromozómu, k životu v harmónii, spolupráci, vo vzájomnej úcte, k životu v srdci sa teraz potrebujeme vrátiť. Poznáme to. Treba sa nám len rozpomenúť.

 

 

 

 

 

 

Keď medituje s nejakou predstavou jeden človek, Vesmír vidí jeden tenučký lúčik svetla, žiari presne ten náš 23.chromozóm aktivovaný srdcom, láskou a čistým úmyslom. Keď medituje naraz mnoho ľudí, Vesmír vidí obrovský stĺp Svetla. Naše hviezdy sa spájajú a vytvárajú obrovskú žiaru.

Táto žiara so zámerom :

ŽIŤ NA PREKRÁSNEJ A ZDRAVEJ PLANÉTE V HARMONICKÝCH MEDZIĽUDSKÝCH VZŤAHOCH zmení kvantové nastavenie tej reality, ktorá je tmavá, plná strachu, obmedzení, neslobody. Meditáciou v tento galaktický Portál VYJADRUJEME SVOJU VôĽU ŽIŤ ŽIVOT SLOBODNÉHO ČLOVEKA, TVORCU A SPOLUTVORITEĽA.

 

Opustime svoju lenivosť a odpútajme sa od alibistických obmedzení...Áno, viem, nie každý z nás vstáva ráno o štvrtej...Na dovolenku by sme však vstali zavčasu ráno bez problémov…

Napriek tomu VÁS VŠETKÝCH, DRAHÍ MOJI, ZO SRDCA ŽIADAM O SPOLUÚČASŤ NA TEJTO MEDITÁCII.

 

Ide o veľa...Ide o všetko.

 

Ak nevyšleme HORE náš láskyplný zámer, stane sa našim životom iná realita. Bezemočný neslobodný život stále chorého očipovaného otroka bez slobodnej vôle plniaceho iba príkazy tých, ktorí tu doteraz všetko organizovali a to po tísícky a tisícky inkarnácií, až kým opäť a znova nenastane presne tento istý bod, v ktorom sa nachádzame za posledných takmer 20 rokov…

OBE reality sú stále v hre.

 

ZMEŇME TO. VŠETKY BYTOSTI SVETLA, Elohimovia, Vyššie duchovné Bytosti, Archanjeli, Anjeli, Bytosti Gaii, Bytosti Prírody, Bytosti zvierat a všetci ostatní na NÁS TERAZ ČAKAJÚ.

SPOLOČNE pošlime svoj zámer Vesmíru. Spoločne vyjadrime, akú realitu chceme žiť. POSILNIME NAŠU GAIU a ona, ako vedomá bytosť nás podporí.

 

V nedeľu o 4:45 sa začína písať REALITA ZEME. Prispeješ svojím Svetlom?

 

 

 

 

P.S. Všetkým vám zo srdca ďakujem za pomoc a podporu. Žiaľ, nemám momentálne ešte technické vybavenie na to, aby som s vami moju meditáciu online zdieľala. Preto Vás prosím, aby ste sa pripojili k online meditácii, ktorú vedie priateľka Karaimi.

Zo srdca, za všetky Svetelné Bytosti, s ktorými som v spojení, za Gaiu i za seba vám všetkým úprimne ĎAKUJEM.

 

Ak sa cez preklik nedostanete na webku, prosím link skopírujte.

 

https://karaimi.cz/meditace-spojeni/

 

 

                                                                                        S úctou, Sofia