Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NOVINKY

arr3PRIPRAVUJEM - kukni a teš sa:)Pripravujem fantasticky obohacujúce homeopatické semináre. Nakukni do záložky KURZY A PODUJATIA a... arr3Pribudol nový článokNový zaujímavý článok čítaj na webke v BLOGu, obohatí ťa:)... arr3HOMEOPATICKÁ DOMÁCA LEKÁRNIČKAAk máte záujem o kompletné zostavenie domácej homeopatickej lekárničky na akútne prípady, prosím...

Esenciálne liečenie
Esenciálne liečenie

Vysokovibračné energetické liečenie pochádza od duchovného liečiteľa z Filipín. Jeho aktivačné kódy a následná liečiteľská prax je predávaná cez osobné esenciálne liečenie presne určeným ľuďom, ktorí sú na určitej vibračnej úrovni. Energia, na ktorú je terapeut počas priameho liečenia napojený, si sama určuje, čo a v akom poradí dôležitosti je liečené, riešené, čistené, opravené.

Podľa mojich skúseností ľudským bytostiam táto forma liečenia - ESENCIÁLNE LIEČENIE je vhodné na:

odbúranie stresu

liečenie a čistenie karmy

liečenie a čistenie blokov z minulého života, ktoré negatívne ovplyvňujú náš súčasný život

liečenie psychických problémov

liečenie a čistenie emočných tráum z minulých životov aj súčasného života

liečenie a vyčistenie blokov, ktoré sme získali nesprávne spracovanými emóciami v súčasnom živote

čistenie starých mentálnych vzorcov od našich predkov, ktoré negatívne ovplyvňujú náš súčasný život

očistu čakier

aktiváciu samoliečiteľských schopností

vyčistenie prekliatí z minulých životov aj súčastného života

je veľkou podporou a oporou na duchovnej ceste...

 

Esenciálne vysokovibračné pôsobenie, ktorého som len "kanálom" :) a "odovzdávačom" :), je formou veľmi hlbokej relaxácie a regenerácie pre telo a dušu. Trvá 35 minút. Človek leží na lehátku a terapeut drží svoje ruky najskôr na jeho pleciach a následne pod hlavou. 

Počas tohoto času sa deje mnoho vecí a je to veľmi individuálna záležitosť. Ľudia hovoria o celom spektre prežívania, hovoria o:

hlbokej a "oživujúcej" meditácii a relaxácii

očiste tela a duše

odblokovaní mentálnych problémov

odbkolovani emočných tráum

tom, že až po esenciálnom liečení začali naozaj žiť

náprave problémových vzťahov a problémoch vo vzťahoch (osobných, partnerských)

náprave problémov na fyzickej úrovni

náprave problémov so spánkom

stretnutí so svojou dušou

napojení sa na svojich duchovných sprievodcov

spojení sa so svojimi totemovými zvieratami...

 

Niekto vníma relaxáciu, niekto zvuky, iný farby. Ľudia s otvoreným vedomím a otvoreným tretím okom majú prekrásne obrazovo zvukové prežívania, v ktorých dostávajú konkrétne informácie na svoj osobný rozvoj a duchovný postup. Všetko závisí od toho, čo, ktorá bytosť práve potrebuje, aby sa dostala vo svojom osobnom živote ďalej, aby sa vyharmonizovala, vedela dávať aj prijímať, aby postupne smerovala o svojom živote k stavu pokoja, bola vyladená vo svojom strede, štastná a spokojná, aby svoj život vedome tvorila a ovplyvňovala, aby bola milujúca aj milovaná. 

 

Základná séria esenciálneho liečenia sa skladá z 3-4 esenciálnych "ležaní :)". Je dobré jednotlivé EL absolvovať cca 1x týždenne, teda celú základnú sériu v priebehu mesiaca, resp. mesiaca a pól. Následne sa človek, keď získa základ, sám rozhoduje, ako často chce ďalej s EL pokračovať, alebo mu základná séria EL k životu postačuje.