Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3KONTAKThomeopat.liptov@gmail.com... arr3PRIPRAVUJEM - kukni a teš sa:)HOMEOPATICKÉ SEMINÁRE. RIADENÉ MEDITÁCIE. Nakukni do záložky AKCIE. ... arr3HOMEOPATICKÁ DOMÁCA LEKÁRNIČKAAk máte záujem o kompletné zostavenie domácej homeopatickej lekárničky na akútne prípady, prosím...

Esenciálne liečenie
Esenciálne liečenie

 

Esenciálne liečenie je spojenie sa s esenciou duše.

 

merkaba

 

Vysokovibračné energetické liečenie pochádza z Vyšších dimenzionálnych sfér a  bolo rozkódované  duchovným liečiteľom z Filipín. Jeho aktivačné kódy a následná terapeutická prax je predávaná cez osobné esenciálne liečenie ľuďom, ktorí sú na určitej vibračnej úrovni a nesú v sebe liečiteľské vedomosti a kódy z predošlých inkarnácií. Energia, na ktorú je terapeut počas priameho liečenia napojený, si sama určuje, čo a v akom poradí dôležitosti je liečené, riešené, čistené, opravené.

 

 

Podľa mojich skúseností ľudským bytostiam táto terapia - ESENCIÁLNE LIEČENIE - je vhodná na:

 

odbúranie stresu

 

liečenie a čistenie karmy

 

liečenie a čistenie blokov z minulého života, ktoré negatívne ovplyvňujú náš súčasný život

 

liečenie psychických problémov

 

liečenie a čistenie emočných tráum z minulých životov aj súčasného života

 

liečenie a vyčistenie blokov, ktoré sme získali nesprávne spracovanými emóciami v súčasnom živote

 

čistenie starých mentálnych vzorcov od našich predkov, ktoré negatívne ovplyvňujú náš súčasný život

 

odpájanie od negatívnych energií  (ľudí, ktorí nás ovplyvňujú či na vedomej, či na nevedomej úrovni)

 

očistu čakier

 

aktiváciu samoliečiteľských schopností

 

vyčistenie prekliatí z minulých životov aj súčasného života

 

prekalibrovanie strachu a obáv na harmonický stav dôvery v seba, Život a Vesmírnu (Božskú) dokonalosť

 

previbrovanie DNA štruktúr

 

napojenie sa na  ukotvené spektrum Duše

 

je veľkou podporou a oporou na duchovnej ceste, v spirituálnom poznaní...

 

 

Esenciálne vysokovibračné pôsobenie, je formou veľmi hlbokej relaxácie a regenerácie pre telo a dušu. Trvá 30 minút. Človek leží na lehátku a terapeut drží svoje ruky najskôr na jeho pleciach a následne pod hlavou, kde sú kódy dobra a zla tejto polaritnej dimenzie. 

 

Počas tohoto času sa deje mnoho vecí a je to veľmi individuálna záležitosť. Ľudia hovoria o celom spektre prežívania, hovoria o:

 

hlbokej a "oživujúcej" meditácii a relaxácii

 

očiste tela a duše

 

odblokovaní mentálnych problémov

 

odbkolovani emočných tráum

 

tom, že až po esenciálnom liečení začali naozaj žiť

 

náprave problémových vzťahov a problémoch vo vzťahoch (osobných, partnerských)

 

vyladení samého seba do stavu Harmónie so svojou dušou

 

pochopení a prijatí vlastnej Cesty

 

pochopení a prijatí toho, čo ich celé roky ťažilo

 

o hlbokom odpustení sebe aj iným

 

náprave problémov na fyzickej úrovni

 

náprave problémov so spánkom

 

stretnutí so svojou dušou

 

napojení sa na svojich duchovných sprievodcov

 

spojení sa so svojimi totemovými zvieratami...

 

 

Niekto vníma relaxáciu, niekto zvuky, iný farby. Ľudia s otvoreným vedomím a otvoreným tretím okom majú prekrásne obrazovo zvukové prežívania, v ktorých dostávajú konkrétne informácie na svoj osobný rozvoj a duchovný postup. Všetko závisí od toho, čo, ktorá bytosť práve potrebuje, aby sa dostala vo svojom osobnom živote ďalej, aby sa vyharmonizovala, vedela dávať aj prijímať, aby postupne smerovala o svojom živote k stavu pokoja, bola vyladená vo svojom strede, štastná a spokojná, aby svoj život vedome tvorila a ovplyvňovala, aby bola milujúca aj milovaná. 

 

 

Nie je podstatné, či človek na lehátku niečo vidí alebo počuje z Vyšších dimenzií. Všetko, čo sa udeje je aktivované / deaktivované s jeho súhlasom, so súhlasom jeho Duše a po tom, ako vstane z lehátka, mu všetko vysvetlím, popíšem, objasním na takej úrovni, aby tomu človek do detailu porozumel a vedel s informáciami v praktickom živote narábať.

 

Každý esenciálne spojenie prežíva na svojej vibračnej úrovni a všetko je tak ako má byť a všetko je v poriadku a je to správne.

 

Uvediem príklad: Keď sa s človekom na lehátku energeticky presuniem do Lemúrie, on môže "len" cítiť zázračne čistý vzduch, alebo počuť špliechať oceán. 

 

 

 

Základná séria esenciálneho liečenia sa skladá z 3-4 esenciálnych "ležaní :)". Je dobré jednotlivé EL absolvovať cca 1x týždenne, teda celú základnú sériu v priebehu mesiaca, resp. mesiaca a pól. Následne sa človek, ktorý získa základ rozhoduje, ako často chce ďalej s EL pokračovať, alebo mu základná séria EL k životu, pochopeniu a posunu postačuje.

 

Energia esenciálneho spojenia a vyladenia sa pôsobí dlhdobo. Čistiace a odblokovacie programy, ktoré so súhlasom Duše aktivujem a spúšťam sú aktívne počas dlhých mesiacov a ich výsledky sú znateľné v hmote a v napr. vzťahových záležitostiach v pozitívnom spektre aj po pól roku, kedy sa doslova zmení vibračné nastavenie celej rodiny, alebo celej firmy a to len cez esenciálne liečenie jedného člena.