Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3KONTAKThomeopat.liptov@gmail.com... arr3PRIPRAVUJEM - kukni a teš sa:)HOMEOPATICKÉ SEMINÁRE. RIADENÉ MEDITÁCIE. Nakukni do záložky AKCIE. ... arr3HOMEOPATICKÁ DOMÁCA LEKÁRNIČKAAk máte záujem o kompletné zostavenie domácej homeopatickej lekárničky na akútne prípady, prosím...

16. 03. 2020 | POSOLSTVÁ A VHĽADY

AKTUÁLNA SITUÁCIA marec 2020

Čo sa to deje?

 

V roku 2012 sa mi niekoľko mesiacov opakoval jeden sen:

Bežím spotená po ulici, aby som niečo stihla, prvý krát som netušila, čo stihnúť mám. Pribehnem do potravín a regále sú prázdne. Predavačka, ktorá stojí pri dverách sa na mňa súcitne pousmeje. Zmätená sa pozerám okolo seba. V obchode nie je nič…

 

Už vyše dvoch týždňov dennodenne odpovedám na desiatky sms, mailov, správ cez WA alebo Viber…každému som trpezlivo odpovedala ale pretože je toho predsa len trošiku veľa, tak to všetko zhrniem do jedného článku, kde všetky hľadajúce duše nájdu odpovede.

 

To, čo sa tu na Matke Zemi deje, je len a jedine obrazom nás samých. Treba sa na to pozrieť vo viacerých rovinách a nevidieť situáciu len na úrovni oficiálnych správ. Z praxe bývalej redaktorky viem, ako sa správy musia upravovať a čo je (zatiaľ) úlohou spravodajstva. A ak si myslíte, že prinášať jedine pravdivé informácie, tak ihneď prestaňte tento článok čítať:).

 

 

Rovina hmotná je, že tu naozaj blúdi vírus, ktorý už mimochodom v určitej podobe máme v sebe úplne všetci, ide len o to, ako sa k nemu postavíme a v akom stave máme imunitný systém. Prečo na rakovinu ochorie ten, kto sa jej bojí a kto žije v neustálom strachu a svojich vlastných obmedzeniach? Strach je veľmi nízka frekvenčná úroveň, nízka vibrácia a baktérie, či vírusy vibrujú práve na nej. Do tejto úrovne patria všetky, tzv. negatívne charakterové vlastnosti nás, ľudí, fungujú tu štruktúry ega, moci, sebectva, obmedzovania, hnevu, ohovárania, nenávisti, vedomého ubližovania, manipulácie, závisti...proste priam zakvitnutá záhrada:)))...ale burinami.

Ak nevenujeme, nevenovali sme pozornosť svojmu telu a jeho potrebám (myslím tým správne jedlo a oddych a nie to, čo si pod týmto predstaví veľa pánov:) ), tak sa nám to vráti v podobe oslabenej imunity, na hmotnej úrovni, ktorá znásobená strachom na úrovni mentálnej pripraví presné a cielené navibrovanie na potrebnú frekvenciu a priam bude volať vírus : Poď, tu máš živnú pôdu.

 

Nie náhodou dva hlavné homeopatické lieky proti tejto chrípke majú vo svojom mentálnom obraze STRACH. Homeopatia počas celej svojej histórie zvládla všetky epidémie i pandémie, tak to zvládne aj teraz. Strach je zvláštny fenomén. Medzi mojimi známymi mám niekoľkých úplných odporcov alternatívnej medicíny a aj oni mi volali, či písali, že či na TO niečo mám...Žeby im strach umožnil otvoriť si vlastné obzory?

 

Rovina duchovná je dôležitejšia. Vlastne ide tu o ňu. Bytosti Svetla pomáhajú každému človeku, ktorý to dovolí a dobrovoľne si sám v sebe uprace a začne žiť v Srdci a nie v Egu. V roku 2012 sme tu mali rok nultý, čo sa týka Nádychu Vedomia, v roku 2013, 2014 sme rekalibrovali na vyššiu frekvenciu, začali sa nám otvárať Dary, Vedomie, komunikácia s bytosťami Svetla, hľadali sme duchovnú Cestu a svoju vlastnú podstatu, kládli sme si otázky: Kto som, odkiaľ prichádzam, čo je moja úloha, tu na Zemi, poskytovali pomoc prebúdzajúcim sa… Tiekli sme z Ega do Srdca. Teda, tak to malo byť takmer celoplošne, ale žiaľ, nepodarilo sa to všetkým. Magická hranica 144000 prebudených, teda tisícka za každého posledného Majstra Atlantídy bola dávno prekročená, napriek tomu tu stále vládlo Ego v službách temna. Bytosti Svetla sa už museli chytať za hlavy a tie mimozemské aj sa svoje plavidlá:) , lebo s ľudským Egom ani vpravo, ani vľavo a hore už vôbec nie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento vírus postihuje ľudské pľúca. A ako sa my, ľudia správame k pľúcam Matky Zeme? K pľúcam tejto úžasnej Bohyne, ktorá nám umožnila sem prísť, tu rásť a spoznávať sa, zažívať polaritu a oddelenosť, aby sme sa cez rozpomínanie vrátili naspäť k Jednote? Ako sa správame k tej, ktorá nás bytostne stvorila, ktorá určuje prvý nádych, pretože čaká na presné zoskupenie hviezd a planét, aby ľudská, či zvieratkovská bytosť, ktorá sa prvý krát nadýchne mohla pod presnou astrologickou taktovkou plniť svoje poslanie na jej tele, na Zemi? Koľko lesov, pralesov sme zničili a vypálili? Pľúca Zeme sú zničené. Preto vírus ničí pľúca ľudské. Vo všetkých starých proroctvách je zhodná Pravda a myšlienka: Koniec Vekov nastane, keď Zem bude opradená pavučinami. Pavučinami sa myslí sieť 5G, super hyper mega moderná internetová technológia. Áno, človek bude môcť chatovať aj...no, už všade, ale symptómy pôsobenia na ľudský organizmus sú presne zhodné so symptómami tejto chrípky. Pľúca kolabujú. Píšeme si, lebo sa nevieme rozprávať. Sme spojení so svetom ale oddelení od seba. V pľúcach ostáva to, čo by malo byť vypovedané, ale nie je.

Rada sa od malička hrám so slovíčkami. Prekrúcam ich a hľadám nové alebo skryté významy slov. Zrejme preto, lebo SLOVANIA to SLOVO, tie skryté symboly majú v svojom Vedomí, vo svojom hardisku kolektívnej duše. Názov vírusu je priam logický...V seminárke mám obraz stromu s tématikou vnútorného muža a ženy, ktorý som dostala do daru od jedného šamana, aby každému pripomínal Celistvosť v Napojení. KORuna stromu siaha do Nebies, ku Zdroju a KORene idú do Matky Zeme. Duchovné čakry, tie horné sú so zemskými prepojené v oblasti 4. čakry, v oblasti srdca, v oblasti pľúc. Krásna symbolika. Ako sme ako ľudstvo zvládli prepojiť vo svojich srdciach Vedomie Zdroja a Lásku Matky? Prečo práve naše pľúca sú postihnuté?

 

Čo sa stane?

Odpoveď nie je lineárna. Stojíme pred štartovacou čiarou, sme v nulovom bode, sme momentálne v akomsi prádzne. Stíšenie, ukľudnenie, poľavenie, uzavretie, spomalenie...čas na bilanciu a poriadok v sebe i okolo seba, pochopenie, selekcia priorít. Čo sa stane, určujeme my. Nie alibisticky niekto iný. My. Každý sám za seba. A každý za všetkých. Nemáme žiadne právo (božie, vesmírne) meniť niekoho v našom okolí. Máme ale plné právo meniť a zmeniť seba. V tom mám pomáhajú všetky Bytosti Svetla a Lásky. Stačí úprimný zámer zo srdca. Čo sa stane, určujeme my. Je viacero možností ďalšieho vývoja. Zvíťazí Ego bijúce sa o tri dezinfekčné mydlá alebo pokorný súcit a bezpodmienečná Viera v to, že sa všetko deje v súlade Vyšším Plánom a Zámerom?

Skutočne si myslíme, že takto, ako sme žili doteraz je to v poriadku? Takmer každý človek, ktorý u mňa bol za posledné mesiace na terapii má zablokovanú čakru srdca. Nik za posledné štyri mesiace nevedel, čo je to bezpodmienečná láska a sebaláska (to nie je štruktúra Ega : Mám sa rád tak, že môžem brať a ubližovať, len aby som bol spokojný JA). Toto hovorí o všetkom, toto je výpoveď o tom, v akom stave sa, ako ľudstvo nachádzame...A prichádza nebezpečný vírus. Keď vírus napadne náš počítač, tak ho zničí. Treba všetko nainštalovať nanovo a o pôvodné dáta prichádzame. A presne o to ide. Pôvodné zmutované egoprogramy a rola obete sú Matke Zemi aj celému Stvoreniu neprospešné a brzdiace, treba ich nahradiť žitím v Srdci a programom Tvorcu. Jedine my sme tvorcami vlastného života, nie sú to vonkajšie okolnosti. Toto je reštart všetkých našich vnútorných systémov. A ak to pochopíme, tak to spôsobí aj reštart tých vonkajších.

 

Ešte dodatok pre tých, ktorí sa boja fyzickej smrti.

Nejedenkrát som bola mimo fyzické telo, tam Doma. Tu, na Zemi, sme len na určitý čas, ako ja hovorím, „na vysunutom pracovisku“. Mali by sme z fyzického tela odchádzať vyrovnaní, s pochopením, odpustením, prijatím... Pokiaľ nemáme v sebe zášte, nenávisti, zlobu, nenavarili sme si ťažký kýblik karmy...odchodu z tela sa nemáme prečo báť. Pri tomto procese prichádzame len o to najmenšie a najťažšie z našej multidimenzionálnej bytosti, o naše hmotné telo. Ostatné telá nám ostávajú a my, napojení na Centrálne Vedomie a Zdroj bezpodmienečnej Lásky žijeme ďalej.