Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3KONTAKThomeopat.liptov@gmail.com... arr3PRIPRAVUJEM - kukni a teš sa:)HOMEOPATICKÉ SEMINÁRE. RIADENÉ MEDITÁCIE. Nakukni do záložky AKCIE. ... arr3HOMEOPATICKÁ DOMÁCA LEKÁRNIČKAAk máte záujem o kompletné zostavenie domácej homeopatickej lekárničky na akútne prípady, prosím...

Blog »

09. 02. 2018

Srdečná vďaka, že ste nakukli do (nielen) homeopatického blogu. 

 

Chcem vás upozorniť a zároveň poprosiť:


Prípady, ktoré tu čítate a budete čítať nie sú návodom na liečbu spomínaných problémov - každý zo spomínaných prípadov sa môže v praxi odlišovať malinkým odtieňom a tým posunie obraz prípadu do iného lieku a výsledkom môže byť pri rovnakom probléme úplne odlišný liek.

 

Prípady uvádzam preto, aby som vám ukázala široké možnosti použitia homeopatických liekov v liečbe akútnych aj chronických problémov.

 

Pokiaľ sa chcete Vy sami, alebo chcete vaše deti, vaše zvieratká liečiť homeopatickou cestou, kontaktujte praktizujúceho homeopata s ukončeným homeopatickým vzdelaním podľa odporúčaní vašich známych alebo dôverujte najlepšiemu radcovi - Vašej intuícii (takýto homeopat nemusí byť v zozname homeopatov Slovenska, pretože tam sú zapísaní iba homeopati, ktorí ukončili jednu konkrétnu homeopatickú školu a homeopatických škôl je niekoľko).